Зміни в конфігураціях «Бухгалтерія для України» та «BAS Бухгалтерія» | БІЗНЕС-БАЛАНС
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Зміни в конфігураціях «Бухгалтерія для України» та «BAS Бухгалтерія»

image here

З 04.10.19 для конфігурацій «Бухгалтерія для України», редакція 2.0 та «BAS Бухгалтерія» доступні нові оновлення 2.0.18.1 та 2.1.3.1 відповідно.

Відтепер у програмі доступний сервіс RDI Service, що дає можливість автоматично оновлювати періодичну нормативну-довідкову інформацію, а саме: інформацію про індекси інфляції, ставках податків та зборів, інших нормативних величинах, курси валют НБУ тощо.

Додано «Календар бухгалтера», що дозволяє виводити інформацію про строки сплати податків та зборів, строки подання фінансової, податкової та статистичної звітності.

Для отримання доступу до сервісу необхідно вказати логін і пароль користувача до сайту Портал ІТС в формі «Настройка оновлення програми через інтернет» (рис. 1).

Рис. 1

Після відповідних налаштувань необхідно перевірити доступ до сервісу за гіперпосиланням «Розширені настройки». Якщо доступ дозволено, то сервіс активний (рис. 2).

Рис. 2

Також у даному вікні налаштовуються основні параметри RDI Service, що будуть завантажуватись автоматично за розкладом.

Сам розклад вказується в налаштуваннях за гіперпосиланням «Настроїти регламентне завдання». Наприклад, кожного дня о 10 годині ранку програма перевірятиме всі показники і завантажуватиме нові (курси валют і т.д.) (рис. 3).

Рис. 3

«Календар бухгалтера» допоможе кожному бухгалтеру відслідковувати дати подачі звітності, а також повідомляє про нові семінари та онлайн-лекторії на актуальні теми (рис. 4).

Рис. 4

При необхідності «Календар бухгалтера» можна вивести на початкову сторінку програми.

Нові можливості доступні для користувачів, що мають активований договір ІТС ПРОФ.

Ціни та пропозиції згідно договору читайте на нашому сайті в розділі Послуги та продукти.

З повагою,

колектив ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС"

Останні
Помилка при запуску програми “1С:Підприємство 8”

Часто в користувачів ПП «1С:Підприємство 8» у випадку некоректного завершення роботи з інформаційною базою (далі ІБ), при наступно...

image here
Привітання з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Наближається одне з головних осінніх свят - свято Покрови Пресвятої Богородиці, а разом з тим українці відзначатимуть День Захисни...

image here
Зміни в конфігураціях «Бухгалтерія для України» та «BAS Бухгалтерія»

З 04.10.19 для конфігурацій «Бухгалтерія для України», редакція 2.0 та «BAS Бухгалтерія» доступні нові оновлення 2.0.18.1 та 2.1.3...

image here