Зміни в конфігураціях «Бухгалтерія для України» та «BAS Бухгалтерія»
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Зміни в конфігураціях «Бухгалтерія для України» та «BAS Бухгалтерія»

image here

З 04.10.19 для конфігурацій «Бухгалтерія для України», редакція 2.0 та «BAS Бухгалтерія» доступні нові оновлення 2.0.18.1 та 2.1.3.1 відповідно.

Відтепер у програмі доступний сервіс RDI Service, що дає можливість автоматично оновлювати періодичну нормативну-довідкову інформацію, а саме: інформацію про індекси інфляції, ставках податків та зборів, інших нормативних величинах, курси валют НБУ тощо.

Додано «Календар бухгалтера», що дозволяє виводити інформацію про строки сплати податків та зборів, строки подання фінансової, податкової та статистичної звітності.

Для отримання доступу до сервісу необхідно вказати логін і пароль користувача до сайту Портал ІТС в формі «Настройка оновлення програми через інтернет» (рис. 1).

Рис. 1

Після відповідних налаштувань необхідно перевірити доступ до сервісу за гіперпосиланням «Розширені настройки». Якщо доступ дозволено, то сервіс активний (рис. 2).

Рис. 2

Також у даному вікні налаштовуються основні параметри RDI Service, що будуть завантажуватись автоматично за розкладом.

Сам розклад вказується в налаштуваннях за гіперпосиланням «Настроїти регламентне завдання». Наприклад, кожного дня о 10 годині ранку програма перевірятиме всі показники і завантажуватиме нові (курси валют і т.д.) (рис. 3).

Рис. 3

«Календар бухгалтера» допоможе кожному бухгалтеру відслідковувати дати подачі звітності, а також повідомляє про нові семінари та онлайн-лекторії на актуальні теми (рис. 4).

Рис. 4

При необхідності «Календар бухгалтера» можна вивести на початкову сторінку програми.

Нові можливості доступні для користувачів, що мають активований договір ІТС ПРОФ.

Ціни та пропозиції згідно договору читайте на нашому сайті в розділі Послуги та продукти.

З повагою,

колектив ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС"

Останні
Увага! Зміна в ціновій політиці M.E.Doc!

Шановні клієнти! З 25 серпня 2020 року відбудеться зміна цінової політики майже усіх модулів програми M.E.Doc. Проте, незалежн...

image here
Увага! ЄДР не працюватиме з 5 по 16 серпня 2020 року

Звертаємо увагу, за повідомленням Мін’юсту, з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оно...

image here
Розпочинаємо набір на курси по роботі в «1С:Підприємство 8» в серпні

З радістю повідомляємо про те, що наша компанія відновлює проведення навчальних курсів по роботі в програмі «1С:Підприємство 8», а...

image here