З прийдешнім Новим 2021 роком!
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

З прийдешнім Новим 2021 роком!

image here

Вже зовсім скоро у двері кожної людини на планеті постукає новий 2021 рік!
Для нашої компанії це чудова нагода підбити підсумки поточного 2020 року і розміркувати над тим, чого він нас навчив:

  • Ми навчились швидко пристосовуватись до реалій сучасного життя в умовах всесвітнього карантину та змогли ще більше діджиталізувати власну роботу. І саме головне, допомогли в цьому тисячам своїх клієнтів.
  • Ми подивились новим поглядом на питання безпеки здоров’я наших клієнтів і працівників, що допомогло нам мінімізувати кількість фізичних зустрічей без втрати якості послуг нашої компанії.
  • Ми допомогли багатьом підприємствам і підприємцям запровадити електронний документообіг, що дозволило їм значно зекономити свій час, витрати, фізичні контакти та допомогло хоча би трошки зменшити негативний вплив людей на природу, відмовившись від паперових документів.

І це тільки маленька частина того, що ми навчились і досягли разом з нашими клієнтами і партнерами протягом важкого і насиченого подіями поточного року.

А новий рік – це завжди нові виклики, нові сподівання та нові досягнення.
Отож, бажаємо в майбутньому році усім міцного здоров’я, здійснення мрій і яскравих щасливих посмішок, які не доведеться ховати за медичними масками!
З прийденшнім Новим 2021 роком!

Останні
Річна фінансова звітність за 2020 рік та як спростити її формування

Формування річної фінансової звітності - "головна біль" бухгалтерів! Кожен рік при складані річної звітності бухгалтери стикаютьс...

image here
Новорічний набір на курси по роботі в програмах «1С:Підприємство»/«BAS» та «Основи бухгалтерського обліку»

Розпочинаємо новорічний набір учасників на навчальні курси для бухгалтерів та бухгалтерів-початківців! Ви добре знаєте теорію бух...

image here
З прийдешнім Новим 2021 роком!

Вже зовсім скоро у двері кожної людини на планеті постукає новий 2021 рік! Для нашої компанії це чудова нагода підбити підсумки п...

image here