Увага! Перевірка на використання захищених носіїв
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Увага! Перевірка на використання захищених носіїв

image here

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на певні зміни, що стосуються використання електронного підпису. Відповідно до ст. 18 Закону України “Про електронні довірчі послуги”, який набув чинності з 07.11.2018 року, кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки. Тобто вимогою даної статті є збереження кваліфікованого електронного підпису на захищених носіях інформації.

Уже з 16.04.2019 року на шлюзі ДФС відбулись зміни і у відповідь на всі відправлені документи, що підписані особистими ключами (КЕП), які знаходяться не на захищених носіях інформації (токенах), надходить Квитанція №1 з попередженням такого змісту:

Додатково повідомляємо: особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації, при цьому відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги» – особистий ключ кваліфікованого електронного підпису повинен зберігатись у захищеному носії інформації (у кваліфікованому засобі електронного підпису).”

Електронна звітність приймається та обробляється у штатному режимі та це попередження поки що не впливає на прийняття та обробку електронної звітності. Але метою даного попередження є: заздалегідь повідомити платників податків в подальшому використовувати захищені носії особистих ключів.

В цілях безпеки використання електронних підписів та дотримання норм Закону України, ми рекомендуємо вже зараз подумати про придбання та генерацію нових ключів на захищені носії інформації!

Останні
Вітаємо з Днем бухгалтера!

Вітаємо всіх бухгалтерів з професійним днем! Нехай на роботі ви й оперуєте числами, але в особистому житті бажаємо збитися з рахун...

image here
Графік роботи в червні 2021

В червні 2021 року, окрім регулярних вихідних днів (суботи і неділі), наша компанія не буде працювати: 21 червня - вихідний пе...

image here
Технічні вимоги для використання програм

Повідомляємо користувачів програмних продуктів лінійки «BAS» , «1С:Підприємство», «M.E.Doc» про оптимальні технічні вимоги до ваши...

image here