Що потрібно знати про токени і їх наявність
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Що потрібно знати про токени і їх наявність

image here

Шановні власники кваліфікованих цифрових підписів (КЕП)!

З квітня 2019 року на шлюзі ДФС запрацювала перевірка щодо того, чи зберігаються електронні ключі підписувача на захищених носіях (токенах). Якщо ні, то таким особам приходять квитанції інформативного характеру, в яких йдеться про те, що ключ зберігається без використання захищеного носія. Незважаючи на це, поки що звіти і надалі приймаються.

Вимога використовувати захищені носії інформації для збереження електронних ключів прописана у Законі України “Про електронні довірчі послуги” від 07.11.2018 року.

На даний момент ми не знайшли жодної офіційної інформації про дату, коли буде відсутня можливість подавати звітність та реєструвати ПН без використання токенів. Проте, щоб уникнути неприємних ситуацій, коли Вам потрібно буде подати звітність, а така функція без використання токенів буде неможливою, ми рекомендуємо подбати завчасно про те, щоб Ваші ключі використовувалися згідно вимог чинного законодавства.

Токени – захищені носії ключової інформації, які застосовуються для зберігання і застосування кваліфікованих електронних підписів (КЕП).

Токени виробляються в наступних формах: 

Автор Secure Token 337M – пластиковий носій для КЕП SecureToken-337М. Об’єм пам’яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з пластиковим USB-роз’ємом.

Вартість – 695грн.

 

Автор Secure Token 337K – носій для КЕП з металевим USB роз’ємом SecureToken-337К. Об’єм пам’яті 36 Кбайт для зберігання ЕП. Виконаний у вигляді флешки з металевим USB-роз’ємом.

Вартість – 965грн.

 

Автор Secure Token 337F – об’єм пам’яті: від 8 до 32 Гбайт, що дає змогу окрім КЕП зберігати й інші дані користувача. Виконаний у вигляді флешки з металевим USB-роз’ємом.

Вартість – від 1580грн.

Переваги токенів:

  • Надійна вбудована система захисту від зчитування інформації та її підробки;
  • Обмін інформацією з НКІ відбувається в зашифрованому вигляді (її неможливо перехопити або змінити);
  • Рівень захищеності відповідає європейським критеріям (міжнародний рівень безпеки CCEAL5+);
  • Використання короткого PIN-коду замість довгих та складних паролів;
  • Довговічність (термін служби токенів становить 10 років).

Для того, щоб придбати токени, звертайтесь за нашими номерами телефону.

Останні
Річна фінансова звітність за 2020 рік та як спростити її формування

Формування річної фінансової звітності - "головна біль" бухгалтерів! Кожен рік при складані річної звітності бухгалтери стикаютьс...

image here
Новорічний набір на курси по роботі в програмах «1С:Підприємство»/«BAS» та «Основи бухгалтерського обліку»

Розпочинаємо новорічний набір учасників на навчальні курси для бухгалтерів та бухгалтерів-початківців! Ви добре знаєте теорію бух...

image here
З прийдешнім Новим 2021 роком!

Вже зовсім скоро у двері кожної людини на планеті постукає новий 2021 рік! Для нашої компанії це чудова нагода підбити підсумки п...

image here