Обмін документами з тими, хто не використовує M.E.Doc
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Обмін документами з контрагентами, які не використовують M.E.Doc

image here

Останнім часом активними темпами впроваджується електронний документообіг (далі ЕДО). Багато підприємств для цього вже обрали для себе рішення “M.E.Doc Бізнес” і використовують всі його переваги у своїй діяльності. Але також є підприємства - “старожили”, які досі не готові впроваджувати ЕДО через ряд тих чи інших причин.

Як бути у випадку, коли у вас є так звані контрагенти - ”старожили”? Рішення є!

Спеціально для випадків, коли контрагент не готовий впровадити ЕДО на підприємстві, у програмі M.E.Doc реалізована функція відправки посилання на документ. Ви можете відправити документ на погодження контрагенту, який не працює в жодній з програм, що дозволяє обмін документами в електронному вигляді. Для цього контрагенту достатньо мати ключі на смартфоні, планшеті чи іншому пристрої.

Щоб відправити посилання на документ у програмі M.E.Doc потрібно в довіднику контрагентів внести контактні дані та поставити відмітку “відправляти посилання на документ”. Посилання можна відправити на пошту або на будь-який месенджер.

Рис. 1

Рис. 1

Коли дані внесені, створюємо первинний документ, як зазвичай. Зверніть увагу, що відправити посилання можна лише на документ, статус якого є “Відправлено”. Відправка виконується через команду “Наступні дії”:

Рис. 2

Рис. 2

Після чого обираємо одержувача:

Рис. 3

Рис. 3

Тоді програма формує протокол відправки. З протоколу ви можете скопіювати посилання і відправити його через будь-який месенджер.

Рис. 4

Рис. 4

Також дуже зручним є те, що для такого способу документообігу контрагент-отримувач не повинен проходити реєстрації на жодних ресурсах. При відкритті посилання, клієнту відкриється документ у вікні браузера на пристрої, де можна здійснити підписання кваліфікованим електронним підписом.

Рис. 5

Рис. 5

В даному вікні ви також зможете погодити/відхилити документ, видрукувати його чи зберегти у форматі PDF із підписами.

Функція відправки посилання доступна для первинних документів, що були відправлені у програмі версії не нижче 11.01.019 та доступна для документів, обмін якими здійснюється через платформу «ПТАХ».

Перейти до розділу: БІЗНЕС-БЛАНС Звітність і документообіг

Останні
ІТС проти коронавірусу

Шановні клієнти! Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в країні та в світі користувачам програмних продуктів «1С:Підприємство» та «BAS...

image here
Зберігання електронних документів в програмі M.E.Doc

В даній статті ми розглянемо способи збереження електронних документів. Електронні документи можна зберігати такими способами: ...

image here
Увага! БІЗНЕС-БАЛАНС переходить на роботу в режимі карантину!

Шановні клієнти! У зв'язку з тим, що у всьому світі склалась критична ситуація із розповсюдженням смертельно небезпечного коронав...

image here