Обмін документами між M.E.Doc і СОТА
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Обмін документами між програмою M.E.Doc і веб-сервісом СОТА

image here

Як ви вже знаєте між програмою M.E.Doc та веб-сервісом СОТА реалізовано обмін документами. В даній статті опишемо цю функцію більш детально.

Для передачі документів в СОТА потрібно зайти у той розділ програми M.E.Doc, де знаходяться документи, які потрібно передати. Виділяємо їх і у вкладці "Сервіс" обираємо команду "Передати документ в СОТА".

Рис. 1

Рис. 1

Після того потрібно внести пароль до електронного підпису. Обрані документи будуть передані в СОТА і відображатимуться у відповідному розділі та періоді. В програмі M.E.Doc ми побачимо такий протокол передачі:

Рис. 2

Рис. 2

Завантажити із СОТА в M.E.Doc можна всі звіти та первинні документи, які підлягають реєстрації в контролюючому органі. Для передачі документів із СОТА в M.E.Doc потрібно в програмі M.E.Doc перейти в розділ “Звітність” - “Реєстр звітів” та через вкладку “Сервіс” обрати “Завантажити документ з СОТА”. Після чого вносимо пароль до електронного підпису і обираємо період та документи, які потрібно отримати в M.E.Doc:

Рис. 3

Рис. 3

Рис. 4

Рис. 4

Після цього в програмі M.E.Doc також відобразиться протокол передачі, аналогічно із першим випадком. Перенесені документи з'являться у відповідному розділі та періоді.

Перейти до розділу: БІЗНЕС-БЛАНС Звітність і документообіг

Останні
M.E.Doc Модуль «Зарплата»

Якщо ви - мале або середнє підприємство, чи Фізична особа-підприємець і ще не користуєтесь жодною обліковою системою, але маєте на...

image here
Обмін документами між програмою M.E.Doc і веб-сервісом СОТА

Як ви вже знаєте між програмою M.E.Doc та веб-сервісом СОТА реалізовано обмін документами. В даній статті опишемо цю функцію більш...

image here
Графік роботи БІЗНЕС-БАЛАНС в травні 2020 року

Шановні клієнти! В травні 2020 року в Україні будуть два державних святкових неробочих дні, під час яких і наша компанія не буде ...

image here