Налаштування користувача в УТП | БІЗНЕС-БАЛАНС
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Налаштування користувача в УТП

image here

У даній статті розглянемо можливості налаштувань користувача у конфігурації «Управління торговим підприємством для України», редакція 1.2.

Основні налаштування користувача в програмі доступні за посиланням: Сервіс – Налаштування користувача.

Розглянемо деякі з них (рис. 1):

Рис. 1

  • «Показувати в документах рахунки обліку» – якщо даний параметр не проставлений, то рахунки бухгалтерського обліку в документі не відображатимуться, а для їх перегляду необхідно кожного разу в документі натиснути кнопку «ТТ».
  • «Основна одиниця за класифікатором», «Основний вид номенклатури» – значення, що автоматично заповнюються при створенні номенклатури.
  • «Основний склад» – значення, що за замовчуванням заповнюються в документи.
  • «Друк документів без попереднього перегляду» – при натисканні кнопки «Друк» у документах, автоматично друкується документ без виведення форми на екран.
  • «Завантажувати актуальні курси валют при запуску системи» – при встановленому прапорці курси валют автоматично будуть завантажуватись кожного дня при відкритті бази.
  • «Мова формування друкованих форм документів і звітів» – вказується мова друкованих форм документів.

Основні значення, що за замовчуванням підставляються з документи і довідники зібрані в окремій групі настройок (рис. 2).

Рис. 2

В програмі є можливість вказати робочу дату, яка проставлятиметься в документах за допомогою дії: Сервіс – Параметри – Робоча дата. Це може бути поточна дата комп’ютера або будь-яка інша дата.

За допомогою дії: Сервіс – Настройки, на робочу панель користувача можна вивести кнопку швидкого доступу до певних довідників, документів тощо (рис. 3).

Рис. 3

Для того, щоб додати кнопку до панелі, необхідно вибрати її в налаштуваннях і утримуючи ліву клавішу миші, протягнути її до необхідного місця розташування.

Ще одна можливість налаштувань користувача – це збереження налаштувань звітів. Якщо користувач до стандартного звіту вивів ще додаткові поля для аналітики, то таке налаштування можна зберегти за допомогою кнопки «Збереження варіанта звіту», а у майбутньому вибрати це налаштування із списку збережених варіантів (рис. 4).

Рис. 4

* Зверніть увагу! Налаштування користувача зазначаються для кожного користувача окремо.

Автор

Спеціаліст-консультант з впровадження

лінійки програмних продуктів "1С:Підприємство 8"

ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС", Брошко Ольга 

Останні
Помилка при запуску програми “1С:Підприємство 8”

Часто в користувачів ПП «1С:Підприємство 8» у випадку некоректного завершення роботи з інформаційною базою (далі ІБ), при наступно...

image here
Привітання з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Наближається одне з головних осінніх свят - свято Покрови Пресвятої Богородиці, а разом з тим українці відзначатимуть День Захисни...

image here
Зміни в конфігураціях «Бухгалтерія для України» та «BAS Бухгалтерія»

З 04.10.19 для конфігурацій «Бухгалтерія для України», редакція 2.0 та «BAS Бухгалтерія» доступні нові оновлення 2.0.18.1 та 2.1.3...

image here