Набір на курси для бухгалтерів у вересні 
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Набір на курси для бухгалтерів у вересні 

image here

Побутує думка, що найпродуктивніше розпочинати навчання у вересні. Можливо, саме тому у вересні стартує навчання в більшості навчальних закладах, а 1 число цього місяця традиційно прийнято вважати Днем знань.

Цьогоріч ми теж вирішили розпочати навчальний рік набором груп по всіх наших існуючих курсах для бухгалтерів. Встигніть обрати саме той курс, який буде для вас найбільш корисним.

Курс «Стань помічником бухгалтера за місяць»

В програмі цього курсу ми вивчаємо практичні аспекти роботи з двома найпопулярнішими програмами для бухгалтерів: M.E.Doc - програма для подачі електронної звітності та обміну документами в електронному вигляді; 1С:Підприємство - одна з найпопулярніших облікових систем серед бухгалтерів. Отже, 8 занять по 3 години двічі на тиждень. Тобто вже за місяць ви будете вміти: працювати з довідниками в програмах, створювати первинні документи в 1С, обмінюватися документами з контрагентами, реєструвати податкові накладні і багато іншого. 

Переглянути програму курсу і зареєструватись на нього можна за посиланням.

Курс «Бухгалтерія 8.3 для України» (редакція 2.0)

Набір відбувається у дві групи - ранкову та вечірню. Ранкова група буде працювати тричі на тиждень по три години кожне заняття з 10.00 і триватиме 14 занять. Вечірня група працюватиме лише двічі на тиждень по 3 години, але теж 14 занять. Цей курс може бути корисним для бухгалтерів, які прагнуть покращити свої практичні навички роботи з програмою, також для тих фахівців, які працювали у старіших версіях програми чи хочуть власне освоїти конфігурацію “Бухгалтерія для України 2.0”.

Переглянути програму курсу і зареєструватись на нього можна за посиланням.

Курс «Управління торговим підприємством»

Навчальна група працюватиме з 15.30 по три години тричі на тиждень,14 занять. Відповідно, трошки більше ніж за місяць ви отримаєте багато корисної інформації щодо роботи облікової системи, матимете змогу покращити свої практичні навички роботи з даною конфігурацією та дізнаєтеся про її особливості. 

Переглянути програму курсу і зареєструватись на нього можна за посиланням.

Навчання проводиться в центральній частині м. Львова. Навчальні групи є невеликими - до 8 осіб. Викладачі - це практикуючі консультанти по роботі з програмами 1С:Підприємство 8 та M.E.Doc, які радо поділяться досвідом та розкажуть про різні способи полегшити роботу з програмами. Після закінчення курсу ви отримуєте сертифікат, що буде підтверджувати проходження того чи іншого курсу. Якщо вас зацікавила дана інформація - не зволікайте! Телефонуйте і реєструйтеся на один з курсів. Ваші рішення сьогодні змінюють ваше завтра!

Якщо у Вас виникли додаткові питання, телефонуйте за будь-яким з наших контактних номерів або заповніть форму розміщену нижче і наші менеджери самі зв'яжуться із Вами.

Перетелефонуйте мені
Ви успішно
замовили дзвінок!
Очікуйте дзвінка
від менеджера
Останні
Практикуми по роботі в «1С:Підприємство 8»

Шановні клієнти, ми розпочинаємо серію практикумів одного дня по роботі з програмними продуктами лінійки «1С:Підприємство 8». На ...

image here
Модернізація та ремонт основних засобів в програмних продуктах «1С:Підприємство» та «BAS»

Основні засоби, які активно використовуються на підприємстві, з роками потребують постійного ремонту. Для ремонту основного засобу...

image here
Набір додаткових навчальних груп на курси 2020

На численні ваші запити наша Школа сучасного бухгалтера оголошує набір для ще двох додаткових груп на курси «Бухгалтерія 8.3 для У...

image here