M.E.Doc.Звітність до НБУ
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

M.E.Doc.Звітність до НБУ для небанківських установ

image here

З 1 липня 2020 року НФУ - небанківські фінансові установи мають звітувати до НБУ виключно у електронному вигляді, відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» від 12.09.2019 р. № 79-ІХ (Закон про «спліт»).

Компанії, які повинні подавати звіти до НБУ:

img1

Якщо вид Вашої діяльності підпадає під одну із цих категорій, Вам безумовно знадобиться новий модуль програми M.E.Doc.Звітність до НБУ.

Можливості даного модуля:

M.E.Doc підтримав усі необхідні формати, вимоги та контролі національного регулятора. З цим модулем вам не потрібно заповнювати Excel-форми, конвертувати їх в xml-формат та завантажувати у кабінет. Ви можете заповнити потрібні звіти, підписати КЕП і надіслати безпосередньо до НБУ усього за декілька кліків.

Переваги:

  • Все для подання звітності в одній програмі
  • Повний та завжди актуальний комплект звітних форм
  • Усі формати, вимоги та контролі відповідно до вимог НБУ
  • Підказки на кожному етапі заповнення
  • Автоматичні розрахунки показників
  • Імпорт звітів з Excel
  • Звіти по API передаються безпосередньо на портал

Зверніть увагу! Для роботи модуля Звітність до НБУ Вам не потрібно мати жодного іншого з модулів програми M.E.Doc.

Звільніть себе від монотонної роботи по заповненню Excel-таблиць та нескінченних копань в довідниках. Разом з M.E.Doc Ви витратите тільки 10 хвилин свого часу на звіти до НБУ. А невисока вартість даного модуля Вас приємно здивує. Лише 650 гривень на рік і всі питання по новому закону про «спліт» у Вас вирішені.

Для того, щоб замовити рахунок на модуль M.E.Doc.Звітінсть до НБУ або отримати додаткову інформацію про нього в нашого менеджера, заповніть форму зворотніього зв'язку і ми найближчим часом Вам зателефонуємо.

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ ⇒

Або Ви можете самі передзвонити до нас на будь-який з наших номерів телефону.

Якщо M.E.Doc, то тільки з компанією БІЗНЕС-БАЛАНС!

Останні
Увага! Зміна в ціновій політиці M.E.Doc!

Шановні клієнти! З 25 серпня 2020 року відбудеться зміна цінової політики майже усіх модулів програми M.E.Doc. Проте, незалежн...

image here
Увага! ЄДР не працюватиме з 5 по 16 серпня 2020 року

Звертаємо увагу, за повідомленням Мін’юсту, з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оно...

image here
Розпочинаємо набір на курси по роботі в «1С:Підприємство 8» в серпні

З радістю повідомляємо про те, що наша компанія відновлює проведення навчальних курсів по роботі в програмі «1С:Підприємство 8», а...

image here