M.E.Doc Рішення Держава | Звітність і Облік ПДВ
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

M.E.Doc Рішення Держава

image here

Завдяки рішенню “M.E.Doc Держава”, зокрема це модулі “Звітність” (рис. 1) та “Облік ПДВ” (рис.2), будь-який бізнес, а також бюджетні організації можуть подавати звітність у всі контролюючі органи та реєструвати податкові накладні та розрахунки коригування до них у ЄРПН.

Рис. 1

Програма M.E.Doc дозволяє створити або завантажити вже готовий звіт з вашої облікової системи. Тоді ви зможете перевірити та підписати його комплектом кваліфікованих електронних підписів. Після цього відправити звіт в контролюючий орган та отримати квитанцію про доставку.

Зверніть увагу, що програма також самостійно зможе заповнити реквізити в документі та підрахувати підсумки показників у звіті. Кнопка “Перевірити” перевірить на правильність заповнення обов’язкових полів документа. Це зекономить ваш час та зусилля і дасть можливість сконцентруватися на важливих показниках звіту.

Рис. 2

Рис. 2

Модуль “Облік ПДВ” – зручний інструмент для формування та подання звітності з ПДВ. На підставі первинних документів програма автоматично формує реєстр виданих та отриманих податкових накладних. Кожного разу, коли ви відкриваєте реєстр, програма пропонує завантажити відсутні в реєстрі документи. Коли реєстр податкових накладних вже готовий – є можливість відразу сформувати весь пакет звітів з ПДВ.

Деякі додаткові функції, наприклад, такі, як Звірка з ЄРПН та Запит стану реєстрації ми детальніше розглянемо в наступних наших статтях.

Перейти до розділу: БІЗНЕС-БЛАНС Звітність і документообіг

Останні
Вітаємо з прийдешнім Днем Незалежності України!

Сердечно вітаємо всіх громадян із Днем Незалежності України! Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайду...

image here
Увага! Зміна в ціновій політиці M.E.Doc!

Шановні клієнти! З 25 серпня 2020 року відбудеться зміна цінової політики майже усіх модулів програми M.E.Doc. Проте, незалежн...

image here
Увага! ЄДР не працюватиме з 5 по 16 серпня 2020 року

Звертаємо увагу, за повідомленням Мін’юсту, з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оно...

image here