M.E.Doc Модуль «Облік акцизного податку»
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

M.E.Doc Модуль «Облік акцизного податку»

image here

Для підприємств, які займаються діяльністю, що пов’язана з виготовленням, зберіганням, оптовою та роздрібною торгівлею пальним або спиртом, спиртом етиловим, тютюном, в нагоді стане спеціальний модуль “Облік акцизного податку”, загальний вигляд якого зображено на рис. 1.

За допомогою цього модуля, ви можете створити та редагувати документ, зареєструвати його в ДПС та відправити вашому контрагенту. В цьому ж модулі здійснюється робота з запитами і витягами (розділ Звірка з ЄРАН) акцизних накладних та розрахунків коригування до них.

Для роботи з документами ліцензування вашої діяльності є окремі розділи, які так і називаються: Реєстр ліцензій (пальне) та Реєстр ліцензій (спирт, алкоголь, тютюн).

Рис. 1

Рис. 1

Зверніть увагу, що даний модуль має свої довідники, які будуть порожніми при першому відкритті. Отже, кожен з довідників, що відносяться до акцизу, ви можете заповнити самостійно, відповідно до потреб для вашої діяльності. Приклад заповнення одного з довідників зображено на рис. 2.

Рис. 2

Рис. 2

Зокрема довідник “Категорія ТЗ” призначений для інформації про категорії транспортних засобів. Він тісно пов’язаний з довідником “Транспортні засоби”. Довідник “Об’єкти на акцизному складі” використовується для фіксації переліку об’єктів акцизних складів (витратоміри, резервуари, рівнеміри), що використовує та чи інша господарська одиниця, що має статус акцизного складу.

Довідник “Транспортні засоби” містить інформацію про транспортні засоби, що використовуються у господарських одиницях для перевезення спирту етилового чи пального.

Довідник “Акцизні склади контрагентів” відображає інформацію про перелік акцизних складів контрагентів. Слід зазначити, що цей довідник також підключений до форми акцизних накладних “С” та “П”, а також до форм розрахунків коригування до них за формою “С” та формою “П”.

Перейти до розділу: БІЗНЕС-БЛАНС Звітність і документообіг

Останні
Увага! Зміна в ціновій політиці M.E.Doc!

Шановні клієнти! З 25 серпня 2020 року відбудеться зміна цінової політики майже усіх модулів програми M.E.Doc. Проте, незалежн...

image here
Увага! ЄДР не працюватиме з 5 по 16 серпня 2020 року

Звертаємо увагу, за повідомленням Мін’юсту, з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оно...

image here
Розпочинаємо набір на курси по роботі в «1С:Підприємство 8» в серпні

З радістю повідомляємо про те, що наша компанія відновлює проведення навчальних курсів по роботі в програмі «1С:Підприємство 8», а...

image here