M.E.Doc Модуль «РРО»
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

M.E.Doc Модуль «РРО»

image here

Останнім часом в сфері РРО відбувається багато змін. В тому числі перехід документації РРО в електронний вигляд. На даний момент в ПЗ M.E.Doc є окремий модуль - РРО. Модуль призначений для створення, редагування та збереження документів, щодо застосування екземплярів реєстраторів розрахункових операцій, з метою їх реєстрації в ДПС. Для роботи з модулем РРО достатньо ліцензії “Звітність”.

Модуль складається із трьох розділів:

  • Реєстр документів РРО;
  • Довідники;
  • Господарські одиниці / Акцизні склади.

У реєстрі документів РРО містяться всі документи щодо роботи та реєстрації екземплярів РРО. Також в даному розділі зберігаються документи щодо РРО отримані від ДПС. Функціонально робота в реєстрі документів РРО не відрізняється від роботи у реєстрі звітів. В даному розділі також є доступним копіювання, редагування, експорт/імпорт, друк та друк в PDF документів.

Розділ “Довідники” призначений для створення та редагування довідників, що використовуються при заповненні документів РРО. Довідники призначені для прискорення та полегшення заповнення. Всі довідники є користувацькими, тобто кожен користувач створює персональні довідники, які потрібні йому для роботи в певному підприємстві. При першому відкритті всі довідники є пусті.

Довідник Господарські одиниці/Акцизні склади - призначений для зберігання інформації щодо господарських одиниць користувача, у яких використовуються реєстратори розрахункових операцій. Також у довіднику зберігаються дані господарських одиниць, що мають статус акцизного складу. Дані довідники можуть бути використанні для заповнення документів РРО та акцизних документів. При першому відкритті ці довідники також є пустими.

Довідники РРО можливо зберігати у форматі xml за допомогою функції “Експорт”. Відповідно це дає можливість завантажити довідники в інше підприємство в програмі чи взагалі в іншу програму. Це можна реалізувати за допомогою функції “Імпорт”.

Рис. 1

Рис. 1

Перейти до розділу: БІЗНЕС-БЛАНС Звітність і документообіг

Останні
M.E.Doc Модуль «РРО»

Останнім часом в сфері РРО відбувається багато змін. В тому числі перехід документації РРО в електронний вигляд. На даний момент в...

image here
Вітаємо з прийдешнім Днем Конституції України!

Щиро вітаємо всіх громадян з визначним святом - Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці. Нехай це свято додас...

image here
Як завантажити код доступу (ліцензію) в програму M.E.Doc

Шановні користувачі, для завантаження ліцензії потрібно обрати розділ «Адміністрування» в головному меню. Після цього відкрити «Ке...

image here