Конфігурація «Управління автотранспортом Стандарт для України»
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Конфігурація «Управління автотранспортом Стандарт для України»

image here

Ваше підприємство займається логістикою і Вам потрібно автоматизувати облік Шляхових листів, облік руху палива тощо? В цьому Вам допоможе конфігурація «Управління автотранспортом Стандарт для України».

Дана конфігурація передбачає автоматизацію обліку руху палива, ведення обліку шляхових листів, зарплати водіїв, оформлення замовлення та доставку товару замовнику.

Основним документом у програмі є «Шляховий лист» (рис. 1).

Рис. 1

Рис. 1

У «Шляховому листі» фіксуються дані про водія, автомобіль, вантаж, що перевозиться, час та місце доставки, витрати палива, а також витрати на заробітну плату водіям.

На підставі «Шляхового листа» можна сформувати такі документи як: Заправка ПММ, Відрядження організації, Злив палива та ТТН.

Прив’язка усіх документів відображається у структурі «Шляхового листа» (рис. 2).

Рис. 2

Рис. 2

Також в системі є можливість ведення складського обліку палива, запчастин тощо та облік заробітної плати водіїв (рис. 3).

Рис. 3

Рис. 3

Стандартний функціонал передбачає перенесення даних з конфігурації «Управління автотранспортом Стандарт для України» в конфігурацію «Бухгалтерію для України».

Стандартним механізмом переносяться усі основні довідники та документи, а саме: інформація про контрагентів, номенклатуру, документи складського обліку, документи по обліку основних засобів тощо.

БІЗНЕС-БАЛАНС

Перейти до попереднього запису: Автоматизація обліку заробітної плати за оптимальною ціною

Останні
Облік нематеріальних активів в програмних продуктах «1С:Підприємство» та «BAS»

Якщо на підприємстві використовують програмні продукти «1С:Підприємство» або «BAS», то як мінімум два нематеріальні активи на бала...

image here
Безкоштовний бухгалтерський семінар в ДПС 19 грудня 2019 року

19 грудня 2019 року в Головному управлінні ДПС відбудеться безкоштовний семінар на тему "Актуальні питання оподаткування". Поч...

image here
Можливості обробки «Пошук і вилучення дублів» в програмних продуктах «1С:Підприємство 8» та «BAS»

Досить часто в програмних продуктах «1С:Підприємство 8» та «BAS» користувачі дублюють елементи різних довідників, особливо, коли м...

image here