ІТС проти коронавірусу
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

ІТС проти коронавірусу

image here

Шановні клієнти!

Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в країні та в світі користувачам програмних продуктів «1С:Підприємство» та «BAS» безкоштовно продовжено договір супроводу на один місяць.

У рамках акції «ІТС проти коронавірусу» користувачам, з якими, станом на квітень 2020 року укладено договір ІТС ПРОФ (платний, пільговий за схемою 8+4 чи пільговий на 3 місяці) продовжується дія договору на ще один місяць.

Тобто, якщо договір ІТС ПРОФ закінчувався у квітні 2020 року, то з урахуванням акції «ІТС проти коронавірусу» ви зможете скористатися підтримкою ІТС ПРОФ у повному обсязі до кінця травня 2020 року без додаткової оплати.

У разі, якщо договір ІТС ПРОФ закінчився в березні 2020 року, то для участі в акції слід укласти договір ІТС ПРОФ з квітня 2020 р.

Користувачам, у яких уже активовано договір на квітень 2020 року додаткових дій для продовження терміну виконувати не потрібно.

З повагою,
команда БІЗНЕС-БАЛАНС

Останні
M.E.Doc Модуль «Зарплата»

Якщо ви - мале або середнє підприємство, чи Фізична особа-підприємець і ще не користуєтесь жодною обліковою системою, але маєте на...

image here
Обмін документами між програмою M.E.Doc і веб-сервісом СОТА

Як ви вже знаєте між програмою M.E.Doc та веб-сервісом СОТА реалізовано обмін документами. В даній статті опишемо цю функцію більш...

image here
Графік роботи БІЗНЕС-БАЛАНС в травні 2020 року

Шановні клієнти! В травні 2020 року в Україні будуть два державних святкових неробочих дні, під час яких і наша компанія не буде ...

image here