Довідник Договори. Частина 2
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Довідник Договори. Частина 2

image here

Заповнення довідника Договори, частина 2

Мало хто знає, але у довіднику «Договори» програмних продуктів лінії  «1С:Підприємство 8» є реквізит «Вид діяльності для звіту РГК (Руху Грошових Коштів)».

Саме за допомогою цього реквізиту визначається в якому розділі регламентованого звіту Форми 3 «Звіт про рух грошових коштів» відображатиметься сума руху коштів від певного виду діяльності (операційної, інвестиційної або фінансової) (рис.1).

Рис. 1

Також довідник має поділ по групах (реквізит «Група»). Є можливість згрупувати договори за певними критеріями, наприклад, по роках. Але мінусом цього реквізиту є те, що даний поділ можливий лише по кожному контрагенту окремо, тобто при створені певної групи необхідно вибрати контрагента, для якого саме цей поділ створюється (рис. 2).

Рис. 2

Хорошим варіантом для поділу всіх договорів за одним критерієм у керованих формах є додаткові реквізити, а у конфігураціях старого покоління – додаткові відомості (рис. 3).

Рис. 3

Таким чином, одне значення додаткового реквізиту «Групи договорів» можемо підібрати для будь-якого договору та, наприклад, зробити фільтр лише по цій групі у довіднику чи звіті.

Досить зручним елементом у довіднику «Договори» є гіперпосилання «Документи». За цим посиланням можна побачити всі документи, що були створені по цьому договору.

У керованих формах можна виділити документи за договором за допомогою комбінації Ctrl+A і, наприклад, розпровести їх. Це досить зручно, коли потрібно зміни певний параметр в договорі (рис. 4).

Рис. 4

У конфігураціях старого покоління цей відбір доступний за допомогою кнопки «Перейти», але можливості виділити одночасно всі документи немає (рис. 5).

Рис. 5

Інші додаткові можливості довідника «Договори» будуть розглянуті в наступній статті.

Автор

Спеціаліст-консультант з впровадження

лінійки програмних продуктів "1С:Підприємство 8"

ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС", Брошко Ольга

Також читайте нашу попередню статтю: Довідник Договори. Частина 1

Останні
ІТС проти коронавірусу

Шановні клієнти! Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в країні та в світі користувачам програмних продуктів «1С:Підприємство» та «BAS...

image here
Зберігання електронних документів в програмі M.E.Doc

В даній статті ми розглянемо способи збереження електронних документів. Електронні документи можна зберігати такими способами: ...

image here
Увага! БІЗНЕС-БАЛАНС переходить на роботу в режимі карантину!

Шановні клієнти! У зв'язку з тим, що у всьому світі склалась критична ситуація із розповсюдженням смертельно небезпечного коронав...

image here