Автоматизація обліку заробітної плати за оптимальною ціною
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Автоматизація обліку заробітної плати за оптимальною ціною

image here

Економте Ваш час та заощаджуйте!

Якщо Ви бажаєте автоматизувати облік заробітної плати, відпускних, лікарняних та декретних та не витрачати на це багато коштів, пропонуємо Вам бюджетний варіант «Зарплата та управління персоналом для України (базова версія)».

Програма містить весь перелік документів, що і в ПРОФ версії.

Дана конфігурація має стандартний обмін, що дозволяє без перешкод синхронізувати дані з обліковою системою «Бухгалтерія для України».

В конфігурації «Зарплата та управління персоналом для України (базова версія)» ведеться повний кадровий облік та облік відпусток, лікарняних тощо за допомогою відповідних документів, в яких програма самостійно розраховує середні значення показників (рис. 1).

Рис. 1

Рис. 1

Також ведеться облік робочого часу і є можливість формувати «Табель обліку робочого часу», що заповнюється автоматично (рис. 2).

Рис. 2

Рис. 2

В «Бухгалтерію для України» потрапляють лише бухгалтерські проводки загальною сумою або у розрізі працівників для коректного формування звітності, всі інші дані залишаються в конфігурації «Зарплата та управління персоналом для України» (рис. 3).

Рис. 3

Рис. 3

БІЗНЕС-БАЛАНС

Перейти до попереднього запису: Цінова політика в програмах «1С:Підприємство» та «BAS»

Останні
Облік нематеріальних активів в програмних продуктах «1С:Підприємство» та «BAS»

Якщо на підприємстві використовують програмні продукти «1С:Підприємство» або «BAS», то як мінімум два нематеріальні активи на бала...

image here
Безкоштовний бухгалтерський семінар в ДПС 19 грудня 2019 року

19 грудня 2019 року в Головному управлінні ДПС відбудеться безкоштовний семінар на тему "Актуальні питання оподаткування". Поч...

image here
Можливості обробки «Пошук і вилучення дублів» в програмних продуктах «1С:Підприємство 8» та «BAS»

Досить часто в програмних продуктах «1С:Підприємство 8» та «BAS» користувачі дублюють елементи різних довідників, особливо, коли м...

image here