Автоматизація обліку заробітної плати за оптимальною ціною
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Автоматизація обліку заробітної плати за оптимальною ціною

image here

Економте Ваш час та заощаджуйте!

Якщо Ви бажаєте автоматизувати облік заробітної плати, відпускних, лікарняних та декретних та не витрачати на це багато коштів, пропонуємо Вам бюджетний варіант «Зарплата та управління персоналом для України (базова версія)».

Програма містить весь перелік документів, що і в ПРОФ версії.

Дана конфігурація має стандартний обмін, що дозволяє без перешкод синхронізувати дані з обліковою системою «Бухгалтерія для України».

В конфігурації «Зарплата та управління персоналом для України (базова версія)» ведеться повний кадровий облік та облік відпусток, лікарняних тощо за допомогою відповідних документів, в яких програма самостійно розраховує середні значення показників (рис. 1).

Рис. 1

Рис. 1

Також ведеться облік робочого часу і є можливість формувати «Табель обліку робочого часу», що заповнюється автоматично (рис. 2).

Рис. 2

Рис. 2

В «Бухгалтерію для України» потрапляють лише бухгалтерські проводки загальною сумою або у розрізі працівників для коректного формування звітності, всі інші дані залишаються в конфігурації «Зарплата та управління персоналом для України» (рис. 3).

Рис. 3

Рис. 3

БІЗНЕС-БАЛАНС

Перейти до попереднього запису: Цінова політика в програмах «1С:Підприємство» та «BAS»

Останні
Практикуми по роботі в «1С:Підприємство 8»

Шановні клієнти, ми розпочинаємо серію практикумів одного дня по роботі з програмними продуктами лінійки «1С:Підприємство 8». На ...

image here
Модернізація та ремонт основних засобів в програмних продуктах «1С:Підприємство» та «BAS»

Основні засоби, які активно використовуються на підприємстві, з роками потребують постійного ремонту. Для ремонту основного засобу...

image here
Набір додаткових навчальних груп на курси 2020

На численні ваші запити наша Школа сучасного бухгалтера оголошує набір для ще двох додаткових груп на курси «Бухгалтерія 8.3 для У...

image here