Автоматизація обліку заробітної плати за оптимальною ціною
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Автоматизація обліку заробітної плати за оптимальною ціною

image here

Економте Ваш час та заощаджуйте!

Якщо Ви бажаєте автоматизувати облік заробітної плати, відпускних, лікарняних та декретних та не витрачати на це багато коштів, пропонуємо Вам бюджетний варіант «Зарплата та управління персоналом для України (базова версія)».

Програма містить весь перелік документів, що і в ПРОФ версії.

Дана конфігурація має стандартний обмін, що дозволяє без перешкод синхронізувати дані з обліковою системою «Бухгалтерія для України».

В конфігурації «Зарплата та управління персоналом для України (базова версія)» ведеться повний кадровий облік та облік відпусток, лікарняних тощо за допомогою відповідних документів, в яких програма самостійно розраховує середні значення показників (рис. 1).

Рис. 1

Рис. 1

Також ведеться облік робочого часу і є можливість формувати «Табель обліку робочого часу», що заповнюється автоматично (рис. 2).

Рис. 2

Рис. 2

В «Бухгалтерію для України» потрапляють лише бухгалтерські проводки загальною сумою або у розрізі працівників для коректного формування звітності, всі інші дані залишаються в конфігурації «Зарплата та управління персоналом для України» (рис. 3).

Рис. 3

Рис. 3

БІЗНЕС-БАЛАНС

Перейти до попереднього запису: Цінова політика в програмах «1С:Підприємство» та «BAS»

Останні
Увага! Зміна в ціновій політиці M.E.Doc!

Шановні клієнти! З 25 серпня 2020 року відбудеться зміна цінової політики майже усіх модулів програми M.E.Doc. Проте, незалежн...

image here
Увага! ЄДР не працюватиме з 5 по 16 серпня 2020 року

Звертаємо увагу, за повідомленням Мін’юсту, з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оно...

image here
Розпочинаємо набір на курси по роботі в «1С:Підприємство 8» в серпні

З радістю повідомляємо про те, що наша компанія відновлює проведення навчальних курсів по роботі в програмі «1С:Підприємство 8», а...

image here