Автоматичний розрахунок собівартості продукції в програмах «1С:Підприємство» та «BAS»
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Автоматичний розрахунок собівартості продукції в програмах «1С:Підприємство» та «BAS»

image here

В конфігураціях лінійок «1С:Підприємство» та «BAS» система автоматично розраховує собівартості випущеної продукції та наданих послуг.

Всі прямі витрати на виготовлення продукції чи надання послуги в системі накопичуються у розрізі номенклатурних груп (рис. 1).

Рис. 1

Рис. 1

Номенклатурна група – це група накопичення витрат для виготовлення номенклатури або надання послуги.

Собівартість випуску готової продукції в програмі відбувається за плановими цінами (тобто, цінами згідно кошторису витрат). Планова ціна завжди може бути меншою або більшою від фактичної, в залежності від ситуації на ринку (рис. 2).

Рис. 2

Рис. 2

У програмних продуктах лінійок «1С:Підприємство» та «BAS» передбачено таку ситуацію і після розподілу усіх витрат система самостійно коригує собівартість продукції/послуг до суми фактично понесених витрат.

В кінцевому результаті програма не лише показує реальні витрати виробництва, а і відхилення від планових розрахунків (рис. 3).

Рис. 3

Рис. 3

Для детальної інформації про витрати є звіт «Калькуляція собівартості» (рис. 4).

Рис. 4

Рис. 4

БІЗНЕС-БАЛАНС

Перейти до попереднього запису: Стан розрахунків з бюджетом в програмі M.E.Doc

Останні
Практикуми по роботі в «1С:Підприємство 8»

Шановні клієнти, ми розпочинаємо серію практикумів одного дня по роботі з програмними продуктами лінійки «1С:Підприємство 8». На ...

image here
Модернізація та ремонт основних засобів в програмних продуктах «1С:Підприємство» та «BAS»

Основні засоби, які активно використовуються на підприємстві, з роками потребують постійного ремонту. Для ремонту основного засобу...

image here
Набір додаткових навчальних груп на курси 2020

На численні ваші запити наша Школа сучасного бухгалтера оголошує набір для ще двох додаткових груп на курси «Бухгалтерія 8.3 для У...

image here