Автоматичний розрахунок собівартості продукції в програмах «1С:Підприємство» та «BAS»
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Автоматичний розрахунок собівартості продукції в програмах «1С:Підприємство» та «BAS»

image here

В конфігураціях лінійок «1С:Підприємство» та «BAS» система автоматично розраховує собівартості випущеної продукції та наданих послуг.

Всі прямі витрати на виготовлення продукції чи надання послуги в системі накопичуються у розрізі номенклатурних груп (рис. 1).

Рис. 1

Рис. 1

Номенклатурна група – це група накопичення витрат для виготовлення номенклатури або надання послуги.

Собівартість випуску готової продукції в програмі відбувається за плановими цінами (тобто, цінами згідно кошторису витрат). Планова ціна завжди може бути меншою або більшою від фактичної, в залежності від ситуації на ринку (рис. 2).

Рис. 2

Рис. 2

У програмних продуктах лінійок «1С:Підприємство» та «BAS» передбачено таку ситуацію і після розподілу усіх витрат система самостійно коригує собівартість продукції/послуг до суми фактично понесених витрат.

В кінцевому результаті програма не лише показує реальні витрати виробництва, а і відхилення від планових розрахунків (рис. 3).

Рис. 3

Рис. 3

Для детальної інформації про витрати є звіт «Калькуляція собівартості» (рис. 4).

Рис. 4

Рис. 4

БІЗНЕС-БАЛАНС

Перейти до попереднього запису: Стан розрахунків з бюджетом в програмі M.E.Doc

Останні
Увага! Зміна в ціновій політиці M.E.Doc!

Шановні клієнти! З 25 серпня 2020 року відбудеться зміна цінової політики майже усіх модулів програми M.E.Doc. Проте, незалежн...

image here
Увага! ЄДР не працюватиме з 5 по 16 серпня 2020 року

Звертаємо увагу, за повідомленням Мін’юсту, з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оно...

image here
Розпочинаємо набір на курси по роботі в «1С:Підприємство 8» в серпні

З радістю повідомляємо про те, що наша компанія відновлює проведення навчальних курсів по роботі в програмі «1С:Підприємство 8», а...

image here