Резервне копіювання в програмі 1С:Підприємство 8 самостійно | БІЗНЕС-БАЛАНС
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Резервне копіювання в програмі 1С:Підприємство 8 самостійно

image here

Фахівці нашого відділу обслуговування продуктів “1С:Підприємство 8” вирішили написати ряд коротких статей про деякі налаштування цих програм, що здатні полегшити повсякденну роботу бухгалтера. Сподіваємося, що ця інформація буде для вас корисною.

Сьогодні розглянемо, як налаштувати резервне копіювання в програмі самостійно!

Одне з перших налаштувань з якими стикаються користувачі програми «Бухгалтерія для України, редакція 2.0» - це налаштування резервного копіювання (рис. 1).

Рис. 1 

У нових редакціях програмних продуктів лінійки «1С:Підприємство 8» розробники додали можливість налаштувати автоматичне резервне копіювання, а також можливість резервного копіювання одразу ж після закриття інформаційної бази.

Отже, для  налаштування резервного копіювання  у ПП «Бухгалтерія для України, редакція 2.0» зайдіть в розділ Адміністрування – Підтримка та обслуговування – Настройка резервного копіювання (рис. 2).

Рис. 2

Вам відкриється вікно для налаштування резервного копіювання (рис. 3).

Рис. 3

При встановленні прапорця «Виконувати автоматичне резервне копіювання»  у вас буде вибір або налаштувати розклад, згідно якого буде робитися резервна копія, наприклад кожного дня, декілька днів на тиждень, кожного місяця тощо, або вибрати варіант при завершенні роботи

Каталог, де зберігаються резервні копії, ви можете налаштувати самостійно у зручному для вас місці.

Також ви можете налаштувати кількість резервних копій, що буде зберігатися у цьому каталозі- або зберігати всі резервні копії або обмежити їхню кількість. Зверніть увагу, що у випадку з обмеження кількості резервних копій, зайві будуть вилучатися автоматично.

Резервні копії через режим запуску 1С:Підприємство 8 зберігаються у розмірі більше 200 Мб і з форматом Інформаційна база.

*ВАЖЛИВО! Також, якщо у назві каталогу інформаційної бази міститься літера «і» при створенні резервної копії видасть помилку (рис. 4) і така резервна копія не буде створена.

Рис. 4

Другий  варіант створення резервної копії -це через режим запуску Конфігуратор.

В режимі запуску Конфігуратор виконайте наступні дії: Адміністрування – Вивантажити інформаційну базу (рис. 5).

Рис. 5

Зверніть увагу, що даний варіант вивантаження резервної копії є універсальним для будь-якої конфігурації. Перевагою цього методу також є те, що розмір такої резервної копії значно менший.

Автор

Спеціаліст-консультант з впровадження

лінійки програмних продуктів "1С:Підприємство 8"

ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС", Брошко Ольга 

Останні
Помилки при вивантаженні звітів у форматі XML

Досить часто у продуктах лінійки «1С:Підприємство» та «BAS» під час вивантаження регламентованих звітів у файли XML, якщо ще не вс...

image here
Безкоштовний семінар в ДФС 26 вересня 2019 року

Шановні бухгалтери, звертаємо вашу увагу на те, що 26 вересня 2019 року у Головному управлінні ДФС відбудеться безкоштовний семіна...

image here
Пактум.Контрагент для 1С:Підприємство

Сервіс Пактум.Контрагент А чи знайомі ви з сервісом «Пактум.Контрагент»? Сервіс «Пактум.Контрагент» являє собою можливість автом...

image here