Довідник Договори. Частина 2 | БІЗНЕС-БАЛАНС
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Довідник Договори. Частина 2

image here

Заповнення довідника Договори, частина 2

Мало хто знає, але у довіднику «Договори» програмних продуктів лінії  «1С:Підприємство 8» є реквізит «Вид діяльності для звіту РГК (Руху Грошових Коштів)».

Саме за допомогою цього реквізиту визначається в якому розділі регламентованого звіту Форми 3 «Звіт про рух грошових коштів» відображатиметься сума руху коштів від певного виду діяльності (операційної, інвестиційної або фінансової) (рис.1).

Рис. 1

Також довідник має поділ по групах (реквізит «Група»). Є можливість згрупувати договори за певними критеріями, наприклад, по роках. Але мінусом цього реквізиту є те, що даний поділ можливий лише по кожному контрагенту окремо, тобто при створені певної групи необхідно вибрати контрагента, для якого саме цей поділ створюється (рис. 2).

Рис. 2

Хорошим варіантом для поділу всіх договорів за одним критерієм у керованих формах є додаткові реквізити, а у конфігураціях старого покоління – додаткові відомості (рис. 3).

Рис. 3

Таким чином, одне значення додаткового реквізиту «Групи договорів» можемо підібрати для будь-якого договору та, наприклад, зробити фільтр лише по цій групі у довіднику чи звіті.

Досить зручним елементом у довіднику «Договори» є гіперпосилання «Документи». За цим посиланням можна побачити всі документи, що були створені по цьому договору.

У керованих формах можна виділити документи за договором за допомогою комбінації Ctrl+A і, наприклад, розпровести їх. Це досить зручно, коли потрібно зміни певний параметр в договорі (рис. 4).

Рис. 4

У конфігураціях старого покоління цей відбір доступний за допомогою кнопки «Перейти», але можливості виділити одночасно всі документи немає (рис. 5).

Рис. 5

Інші додаткові можливості довідника «Договори» будуть розглянуті в наступній статті.

Автор

Спеціаліст-консультант з впровадження

лінійки програмних продуктів "1С:Підприємство 8"

ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС", Брошко Ольга 

Останні
Помилки при вивантаженні звітів у форматі XML

Досить часто у продуктах лінійки «1С:Підприємство» та «BAS» під час вивантаження регламентованих звітів у файли XML, якщо ще не вс...

image here
Безкоштовний семінар в ДФС 26 вересня 2019 року

Шановні бухгалтери, звертаємо вашу увагу на те, що 26 вересня 2019 року у Головному управлінні ДФС відбудеться безкоштовний семіна...

image here
Пактум.Контрагент для 1С:Підприємство

Сервіс Пактум.Контрагент А чи знайомі ви з сервісом «Пактум.Контрагент»? Сервіс «Пактум.Контрагент» являє собою можливість автом...

image here