Довідник Договори. Частина 3 | БІЗНЕС-БАЛАНС
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Довідник Договори. Частина 3

image here

Заповнення довідника Договори, частина 3

За замовчуванням в програмних продуктах «1С:Підприємство 8» всі розрахунки з постачальниками відображаються на 631 рахунку обліку, а авансові оплати на рахунку 3711. Такі налаштування проставленні у регістрі відомостей «Рахунки розрахунків з контрагентами». При необхідності ці рахунки можуть бути змінені.

У довіднику «Договори» за гіперпосиланням «Рахунки розрахунків з контрагентами» є можливість для певного договору встановити нові рахунки обліку, які автоматично заповнюватимуться в документах (рис. 1).

Рис. 1

У версіях конфігурацій старого покоління рахунки обліку можна зазначити у вкладці «Рахунки» (рис. 2).

 

Рис. 2

Нові налаштування рахунків у договорі зберігаються в регістрі відомостей «Рахунки розрахунків з контрагентами».

Якщо підприємство не використовує авансові рахунки обліку, тобто для відображення зарахування авансу використовується рахунок 631, то в такому випадку у відповідному записі регістру необхідно у полі «Рахунок авансів...» змінити рахунок 3711 на 631.

Аналогічна ситуація і для рахунків розрахунків з покупцями, замість рахунку 6811 при потребі вказати рахунок 361.

Порожні поля (Організація, Контрагент, Договір) регістру «Рахунки розрахунків з контрагентами» означає, що рахунки присвоюються для усіх організацій, контрагентів та договорів з відповідним видом розрахунків. Якщо в записі поля Контрагент чи Договір заповненні, то рахунки обліку дійсні лише для цього договору чи контрагента.

Таким чином, є можливість для одного контрагента за різними договорами призначити різні рахунки обліку, наприклад, як це зображено на рисунку 3 для контрагента ТОВ «Львівський Трюфель».

Рис. 3

Залежно від валюти договору, у полях регістру необхідно вказати Вид розрахунків за договором (розрахунки в іноземній валюті або розрахунки у валюті регламентованого обліку).

Для того, щоб реквізит «Валюта» у картці договору був доступний у конфігурації «Бухгалтерія для України, редакція 2.0» необхідно в Параметрах обліку вказати, що ведеться облік розрахунків у валюті.

Автор

Спеціаліст-консультант з впровадження

лінійки програмних продуктів "1С:Підприємство 8"

ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС", Брошко Ольга 

 

Останні
Помилки при вивантаженні звітів у форматі XML

Досить часто у продуктах лінійки «1С:Підприємство» та «BAS» під час вивантаження регламентованих звітів у файли XML, якщо ще не вс...

image here
Безкоштовний семінар в ДФС 26 вересня 2019 року

Шановні бухгалтери, звертаємо вашу увагу на те, що 26 вересня 2019 року у Головному управлінні ДФС відбудеться безкоштовний семіна...

image here
Пактум.Контрагент для 1С:Підприємство

Сервіс Пактум.Контрагент А чи знайомі ви з сервісом «Пактум.Контрагент»? Сервіс «Пактум.Контрагент» являє собою можливість автом...

image here