(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Школа сучасного бухгалтера розпочинає новий набір на літні експрес-курси

image here

Літо - пора відпусток, теплого сонця, походів в гори чи поїздок на море, одним словом - пора відпочинку.
Влітку нам хочеться витрачати менше часу на роботу і навчання. Та в сучасному світі все розвивається настільки швидко, що нам часто доводиться жертвувати вільним часом чи то цілими відпустками для того, щоб покращити свої професійні навички та залишатись затребуваними на ринку праці.
Враховуючи все вище перелічене, БІЗНЕС-БАЛАНС вирішив зробити літні експрес-курси, щоб Ви встигли і повчитися і відпочити:

Курс "Бухгалтерія 8.3 для України" (Редакція 2.0):

  • 13 занять по 3 години;
  • 3 рази в тиждень;
  • вартість 3600грн*;
  • детальніша інформація за посиланням (для того, щоб одразу записатись на курс, прогортайте сторінку з детальним описом донизу і заповніть коротку форму або телефонуйте нам).

Курс "Стань помічником бухгалтера за місяць":

  • 12 занять по 2 години;
  • 3 рази в тиждень;
  • вартість 3500грн;
  • детальніша інформація за посиланням (для того, щоб одразу записатись на курс, прогортайте сторінку з детальним описом донизу і заповніть коротку форму або телефонуйте нам).

Планова дата початку обох курсів - середина червня 2019 року.

Інвестуйте у знання та отримайте ще більше практики за менше часу!

* Для клієнтів, які вже співпрацюють з нами по продукції "1С: Підприємство 8", діє система знижок. Також у Вас є можливість привести із собою друга і отримати знижку у розмірі 10% для кожного з вас.

 

Останні
Привітання зі святом Святої Трійці та графік роботи

Шановні клієнти, вітаємо Вас зі Святою Трійцею! Бажаємо Вам у житті більше чистої любові та світлих днів. Нехай Вас оточує доброта...

image here
Налаштуй 1С:Підприємство сам

Продовжуємо говорити про налаштування програмних рішень лінійки "1С:Підприємство 8" і сьогодні ми розглянемо як налаштувати повідо...

image here
Приємний сюрприз

Вчора жіноча частина нашого колективу мала можливість побувати на екскурсії під назвою “Львів ближче НЕБА”. Неймовірні краєвиди Ль...

image here