(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Новини

Налаштуй 1С:Підприємство сам

image here

Оновлення програм лінії "1С:Підприємство"

Для того, щоб самостійно  оновити програму необхідно:

  1. 1. На сайті ІТС (https://releases.1c.eu/total) завантажити дистрибутив з оновленням та встановити оновлення на комп’ютері користувача.
  2. У режимі запуску "Конфігуратор" відкрити конфігурацію, для цього в меню "Конфігурація" вибрати пункт "Відкрити конфігурацію".
  3. Викликати режим "Оновлення конфігурацій", для цього в меню "Конфігурація", підменю "Підтримка", вибирати пункт "Оновити конфігурацію" (рис. 1).

Рис. 1

  1. У діалозі вибору оновлення, як джерело оновлення, вказати "Пошук доступних оновлень", після чого вибирати потрібне оновлення у відповідному списку (рис. 2).

Рис. 2

У вікні "Оновлення конфігурацій" натиснути кнопку "OK" для продовження оновлення конфігурації, та підтвердити процес оновлення (рис. 3)

Рис. 3

Після завершення відкриється вікно "Конфігурація", що містить конфігурацію із внесеними змінами.

Для отримання допомоги по встановленні оновлень можете також звернутись до наших спеціалістів у ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС".

Автор

Спеціаліст-консультант з впровадження

лінійки програмних продуктів "1С:Підприємство 8"

ТОВ "БІЗНЕС-БАЛАНС", Брошко Ольга 

Останні
Нові форми акцизних накладних у M.E.Doc

Шановні користувачі, повідомляємо, що у 11.01.013 версії програми M.E.Doc реалізовані нові форми акцизних накладних та розрахунків...

image here
Налаштуй 1С:Підприємство сам

Універсальний звіт та його функції Останнім часом все більше набуває популярності Універсальний звіт. Цей звіт дозволяє відобража...

image here
Оновлення 1С:Підприємство Липень 2019

Шановні клієнти, поспішайте завантажити актуальне оновлення для Ваших програмних продуктів: "Управління торговим підприємством...

image here