Вакансії
(032) 240-75-99
Замовити дзвінок
Вакансії

«БІЗНЕС-БАЛАНС» завжди відкритий для вас

Долучайтеся до нашої команди! Ви — креативна, амбітна, працелюбна людина, яка не боїться викликів і горить справою, до якої береться? Тоді залишайте своє резюме й, можливо, саме ви станете частиною ТОВ «БІЗНЕС-БАЛАНС»! У роботі ми використовуємо найкращі програмні рішення для полегшення роботи працівників. Застосовуємо сучасні мотиваційні схеми нарахування оплати праці, щоб ваші зусилля і результати були об’єктивно оцінені.

 

На даний момент відкритих вакансій немає.

Не знайшли свого профілю?

Якщо ви не бачите себе на жодній з цих посад, але хочете працювати у нас, — надсилайте резюме. Ми обов’язково відповімо!

Записатися
Резюме успішно
відправлено
Наш менеджер зв’яжеться
з вами впродовж тижня.
Руслана Содома
24.06.2019

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНАУ, дякує команді БІЗНЕС-БАЛАНС, за можливість навчатися у вас. Особлива подяка – Ганні Мацині, Ви чудовий викладач-практик.

Віта Кузьмич
08.05.2019

Дякую команді БІЗНЕС-БАЛАНСУ. З Вами завжди приємно працювати. Оперативність, якість, ввічливість з клієнтами – на високому рівні! Молодці 

Надія Мельник
26.04.2019

Чудова компанія!Дуже приємний, ввічливий колектив. Завжди допомагають в побутових питаннях. Ставляться з розумінням до ситуацій які виникають. Я дуже задоволена нашій співпраці. Тому, звичайно, рекомендую!) 👍

‎Ірина Куртяник‎
26.04.2019

Для мене “Бізнес Баланс” – це коли компанія працює професійно, якісно, швидко та з посмішкою. Завжди відповідають на мої питання та допомагають вирішити 
труднощі, що виникають у роботі. А від Лілі, я просто у захваті, вона оформляє усі необхідні документи із швидкістю світла!) Я з “Бізнес Балансом” з 2014 року і назавжди!)

Евгения Плотникова
19.04.2019

Завжди приємно з нами працювати. Ваш сервіс на вищому рівні. Працівники професійно підходять до поставлених завдань і в дуже стислі терміни їх вирішують. Дякую вам. Ви СУПЕР!!!

Залишити відгук